ULISSES ULISSES - JUDO, PŁYWANIE, REKREACJA
Tu jesteś: Ulisses arrow Wydarzenia
| Start | Kontakt | Poczta |
Ulisses
O firmie
Moje pasje
Oferta
Szkoła pływania Ulisses
Wydarzenia
Obozy
Galeria
Do pobrania
Materiały szkoleniowe
Linki
Kontakt
Losowe zdjęcie z galerii
005_0010.jpg
Wianki 2008
Wianki 2008W czerwcu 2008 r. firma „ULISSES” była już po raz trzeci współorganizatorem imprezy sportowo-rekreacyjnej PRUSZKOWSKIE WIANKI 2008. Impreza odbyła się w Pruszkowie w Parku Potulickich. W czasie imprezy jak co roku odbyły się pokazy ratownictwa wodnego, gry i turnieje dla dzieci i młodzieży, pokazy sztuk walki, pokazy gimnastyczne oraz poszukiwania kwiatu paproci.
Czytaj całość…
 
Zajęcia JUDO na nowej macie w Szkole Podstawowej nr 1 w Pruszkowie

W październiku 2007 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Pruszkowie ruszyły zajęcia judo dla dzieci na nowej macie. W planie jest powiększenie maty o jeszcze jeden panel tak, aby zajmowała całą powierzchnię sali. Dobrej zabawy oraz udanych rzutów i bezpiecznych padów życzy klub "ULISSES".

Zobacz zdjęcia w galerii

 
Festyn rodzinny 2007
We wrześniu 2007 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Pruszkowie odbył się festyn rodzinny. Na tej imprezie dzieci ze szkoły prezentowały swoje umiejętności artystyczne oraz uczestniczyły w różnych konkursach, podobnie jak rok wcześniej. W czasie festynu właściciel firmy "ULISSES", Przemysław Pruszkowski zaprezentował  nową matę do treningu judo.
Czytaj całość…
 
Obóz letni Darłowo 2007
W lipcu 2007 roku Przemysław Pruszkowski był współorganizatorem obozu letniego w DARŁOWIE. Na obóz pojechały dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Program zajęć na obozie był bardzo atrakcyjny. Dzieci uczyły się pływać na desce z żaglem - zajęcia windsurfingu, strzelały z łuku, grały w piłkę oraz uczestniczyły w różnych obozowych konkursach.
Czytaj całość…
 
Wianki 2007
W czerwcu 2007 r. firma „ULISSES” była współorganizatorem imprezy sportowo-rekreacyjnej WIANKI 2007. Impreza odbyła się w Pruszkowie w Parku Potulickich. W czasie imprezy odbyły się pokazy ratownictwa wodnego, gry i turnieje dla dzieci i młodzieży, pokazy sztuk walki oraz poszukiwania kwiatu paproci.
Czytaj całość…
 
Festyn rodzinny 2006

W dniu 23 września 2006 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Pruszkowie odbył się festyn rodzinny. Na tej imprezie dzieci ze szkoły prezentowały swoje umiejętności artystyczne oraz uczestniczyły w różnych konkursach.

Czytaj całość…
 
Wianki 2006

W czerwcu 2006 r. firma „ULISSES” była współorganizatorem imprezy sportowo-rekreacyjnej WIANKI 2006. Impreza odbyła się w Pruszkowie w Parku Potulickich. Wśród różnych atrakcji, takich jak: pokazy ratownictwa wodnego, poszukiwanie kwiatu paproci, czy występów znanych zespołów muzycznych, odbyły się również konkurencje sportowo rekreacyjne dla dzieci i rodzin, które zorganizowała firma „ULISSES”.

Czytaj całość…
 
Delfinalia 2006
W dniu 23 kwietnia 2006 r. na pływalni KAPRY odbyła się impreza pływacka dla najmłodszych dzieci z Pruszkowa – II DELFINALIA 2006. W zawodach startowały dzieci z klas: 1-3 z pruszkowskich szkół podstawowych.
Czytaj całość…